top of page

Markanın Hikayesi

Bale, dans, fitness ve daha fazlası için moda alışverişi.

Türkiye'nin ilk konservatuar mezunlarının ve opera sanatçılarının bale ve dans ile ilgili tüm kıyafet ve ayakkabı ihtiyaçlarını temin etmek için 1943 yılında kurulan Fuat Hayat firmasının üçüncü kuşak yönetimini temsil eden ve aynı ismi taşıyan torun Fuat Hayat, üniversite eğitimini Fransa'nın Paris şehrinde tamamladıktan sonra, aile şirketinin bilgi birikimlerini çağdaş uygulamalarla değerlendirerek Astra Fit Moda markasını 2018 yılında kurmuştur.

Bale sanatının geleneksel ihtiyaçlarına göre sipariş süreçlerinin yanı sıra, internetten alışveriş kolaylığını sağlamak ve bale sanatının hassasiyeti ile, adeta vücuda ikinci bir cilt gibi, sağlığa özen göstererek tasarlanan fit kumaş ve kalıplarla bale mayoları, bale patikleri dışında da, dans, jimnastik veya günlük olarak sokakta fit moda anlayışına uygun ürünler sunmak için Astra Fit Moda hizmetinizdedir.

Fuat Hayat markalı ürünler Astra Fit Moda internet sitesinden VİVA FASHİON GROUP TEKSTİL KUNDURA VE MÜCEVHERATÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından satılmaktadir.

Astra Fit Moda Ekibi
Astra İhracat Toptan Satış
bottom of page